Kainos ir garantijos

 

  ...visose srityse, visais laikais, visa tai - kas geriausia - pigiai niekam nekainuoja, bet ko gero visiems atsiperka!

 

 Neseniai dar labiau atnaujinome mūsų naudojamą ir taip jau maksimaliai šiuolaikišką darbo įrangą, todėl visiems akcentuojame, jog išskirtinai tik pas mus- ne bet koks ar kažkoks, o vienintelis kokybiškas Lietuvoje visų laikrodžių servisas (apimant bet kurio gamintojo, bet kokio amžiaus ir sudėtingumo laikrodžius).

 Profesionaliai. Moderniai. Saugiai. Sertifikuotai.

 

 Šveicariška darbo kokybė visiems  - įmanomai geriausiu kokybės ir kainos santykiu!

 

 Laikrodžių serviso srityje mūsų šalyje niekur kitur nėra "pigiau" panašaus paslaugų spektro vienoje vietoje, o taip pat techninės įrangos arsenalo, kuris suteikia galimybes atlikti net ekspertizinio pobūdžio ir autentifikavimo darbus,

 tad ir visų paslaugų kainos kiekvienu atskiru atveju - sutartinės, o priklauso nuo konkretaus darbo specifikos ir sudėtingumo.

 Dažnu atveju pasiūlome galimybę pasirinkti kainą iš kelių pateikiamų variantų, tačiau darbo kokybės - tik vienas variantas!..

 Todėl pasirinkusiems būtent mus- niekuomet netenka tuom nusivilti, jei žymiai svarbiau ne mažiausia kaina, o esminė vertė: bet kuriai atliktai paslaugai - vardinė šeimos amato kokybės garantija! 

                                                               Naujausia AKCIJA!

  Jeigu mūsų Klientas kur nors kitur Lietuvoje randa tokios pačios kokybės paslaugas, kurios žemiau pažymėtos "(*)", už nors kiek mažesnę kainą- įsipareigojame ją pilnai padengti, pateikus jau apmokėtą sąskaitą už atliktą kitų meistrų darbą bei jo kokybę įrodantį techninį išrašą:

 

 (*) - mait. baterijos ar stiklelio pakeitimas rankiniam laikrodžiui, kuriam gamintojas yra priskyręs tam tikrą hermetiškumo bei tvirtumo lygį.

 

 (*) - laikrodžio mechanizmo remontas, išrašant garantiją kaip naujam!..

 Mechanizmas tampa ne šiaip "pakrapštytas", bet yra surenkamas iš naujo ir "paverčiamas" lyg antrąkart pagamintu! Tai reiškia, kad naudojamos tik naujos (arba/ir restauruotos) originalios detalės, geriausi šveicariški tepalai...

 Suteikiama net iki 3 metų garantija, pagrįsta atspausdintu techn.būklės sertifikatu, pasitelkus diagnostinės aparatūros kompiuterinę sistemą, visa tai atliekant pagal pripažintų gamintojų metodus, taikomus tik kokybiškam laikrodžių servisui.

 

 (*) - naudoto ar naujo laikrodžio broko konstatavimas (dėl gamybos, surinkimo, taisymo klaidų) su nepaneigiamų įrodymų pateikimu.

 

 (*) - bet kurio laikrodžio autentiškumo (originalumo) nustatymas 100% tikslumu.

 

 

 

 Visus darbus atliekame pagal eiliškumą ir abipusį susitarimą, o kai kurioms paslaugoms (pvz., senų-antikvarinių mechanizmų restauravimui)- pirmiausia užregistruojame įrašant į eilę, kurioje kantriai laukiantys surašyti jau keliems metams į priekį... Verta palaukti, jei labai norisi “prikelti” Jums to vertą laikrodį.

 

 Pakeitus laikrodžiui naują mait. bateriją, suteikiame kokybės ir trukmės garantiją - nuo 12 iki 36 mėn. laikotarpiui (priklausomai nuo konkrečių techninių parametrų ir bendros laikrodžio būklės). Garantija baterijai taip pat pagrįsta atspausdintu techninės būklės sertifikatu, atlikus diagnostiką... Tai reiškia, kad garantija baterijai išrašoma ne “aklai", o tik tuomet, jei diagnostikos ėjimo kokybės testas fiksuoja stabilų ir tikslų mechanizmo veikimą! Be to, tik pas mus keičiamos visos naujos baterijos (laikrodžiams ar auto-signalizacijos, pakeliamų vartų distanc. pulteliams ir kt...) iš tiesų yra kiek kitokios nei daugelyje pardavimo vietų: naudojame tik šviežiausios gamybos ir dar papildomai savo darbo vietoje pratestuotas, atrūšiuotas, tik pačių geriausių parametrų baterijas.

 Dėl labai skirtingos įvairių mechanizmų specifikos, funkcijų, aptarnavimo ir bendro sudėtingumo, tos pačios baterijos pakeitimas skirtingiems laikrodžiams kainuoja labai įvairiai: nuo 5 € iki 150 €. Svarbu pabrėžti, jog šios procedūros teisingam atlikimui jau seniai nebepakanka keletos įprastų įrankių ant darbo stalo...

 Gali būti labai geras ir patyręs meistras, tačiau neišvengiamai pridarysi daug žalos, jei išdrįsi

"tik pakeisti bateriją" šiuolaikiškam, hermetiškos gamybos korpusu, rankiniam laikrodžiui

-be brangios, bet šiandien jau būtinos naudoti tokiems darbams, kompiuterinės diagnostikos aparatūros.

 

 Net ir naujam rankinio laikrodžio stikleliui, pakeistam vietoje sudužusio ar subraižyto, suteikiame kokybės ir teisingo pakeitimo garantiją! Jos forma yra tokia: sertifikuota testavimo aparatūra atspausdina išrašą su užfiksuotais parametrais, kuriuos lengvai galima palyginti su numatytais gamintojo konkrečiam Jūsų laikrodžio stikleliui (...ar atitinka pažymėtą tvirtumo ir hermetiškumo lygį).

 

 Itin kruopščiai atrinktas ir patikrintos kokybės žaliavas (tame tarpe - ir mait.baterijas bei visas kitas laikrodžių detales) savo darbo reikmėms

perkame mes, o Klientui parduodame tik profesionalią paslaugą!