Aptarnavimo kokybė

 Pristatome mūsų Klientų
 kokybiško aptarnavimo 3 lygius: 


 1) be registracijos - kai priimame įprastu darbo dienos metu, garantuojant aukščiausios kokybės paslaugas Lietuvoje, laikrodžių serviso srityje.
 Atsiskaitymo būdai: 
grynaisiais arba išankst.banko pavedimu- visuomet;
banko kortelėmis- dažniausiai, bet ne visuomet (reikia klausti);


 2) pagal išankstinę registraciją - kai pas mus dėl paslaugos(-ų) apsilankote ne bet kuriuo momentu, o tel. skambučiu iš anksto (pakanka tą pačią dieną) susitarus savo vizito laiką.
 Privalumai —>
 - konkrečiai jus aptarnaus būtent tas meistras, kuris kompetentingai geriausiai gali atsakyti į tam tikrus specifinius klausimus;

 - užtikrinta galimybė atsiskaityti ir banko kortele arba naujausiu būdu** - atsiskaitymu pagal telefono numerį;
 - svarbiausia, kad sutartu metu būsite individualiai laukiamas ir pasitiktas Klientas. Jums tik atvykus, galėsime skirti maksimaliai tikslingą dėmesį ir būsime pasirengę nedelsiant pradėti konkretų pageidaujamą darbą- pasiūlant įmanomai geriausias sąlygas: išsamesnę konsultaciją ar greitesnį rezultatą, o taip pat ir kainą už paslaugas.

 http://www.valentai.com/kontaktai-13/lt/

 

3) laikrodžio(-ių) pristatymas laikrodininkui tiesiai į rankas, pasitelkus siuntų kurjerį. Tokiu būdu sutaupomas (“nuperkamas”) Laikas.

 Būtinos sąlygos:

 - kurjerį pasirenka ir jo paslaugas užsakinėja bei pilnai apmoka siuntos turinio savininkas;

 - užsisakyti siuntos pristatymą į abi puses (arba į vieną, jei laikrodį atsiima pats siuntėjas)- ir tiktai su įteikimu/paėmimu pasirašant, mūsų darbo vietoje; 

 - informuoti kurjerį, kad prieš pat savo vizitą perspėtų tel. skambučiu.

 

Ant siuntos kurjeriui užrašyti:

 

Žygimantui Valentai

Savanorių pr. 255

Kaunas

p/c "hyper Maxima XXX"

Laikrodininko-Graverio skyrius

Tel. +37068828143

 

 

 Taip pat rekomenduojamas saugus, patikimas, greitas, BEKONTAKTIS ir beveik nemokamas(*) būdas - “Lietuvos pašto" LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalo paštomatai: https://www.post.lt/lt/lp-express-terminalai 

 Laikrodį servisui lengvai išsiųsite ekrane įvedus siuntėjo/savo ir gavėjo/meistro tel.numerį +37068828143 

- siuntą nukreipti į paštomatą šiuo adresu Kaune: Savanorių Pr. 255

 

(*) siuntimo paslaugos paštomatu išlaidos (išskyrus papildomo siuntos draudimo sumą, jei pasirenkate) 100% pas mus įskaitomos į gauto/priimto laikrodžio pirminę techninės būklės apžiūrą/patikrą (žr. žemiau).

 

 Siunčiant didesnės vertės (brangesnį) laikrodį, kiekvienu atveju reikia atkreipti dėmesį ir pasirinkti siuntos draudimo tinkamiausią variantą.

 Paštomatų neverta rinktis nebent dėl Jums išskirtinę vertę (brangi dovana, vienetinės gamybos, retas antikvaras ar pan.) turinčio laikrodžio galimų siuntimo rizikų...

 

 Kiekvienas kurjerio pristatytas laikrodis pas mus -darbo vietoje- tampa apdraustu draudimo bendrovėje nuo daugelio žinomų rizikų, visam remonto laikotarpiui.

 Priėmus laikrodį iš kurjerio, pirmiausia atliekama jo esamos būklės vizuali (iš anksto pageidaujant, galima ir foto/video), o taip pat ir išorinė/sensorinė (diagnostinio testavimo būdu) tech. apžiūra, kurios rezultatai (laikrodžio mechanizmo veikimo kokybė; korpuso hermetiškumo lygis) užfiksuojami spausdintame techn. išraše-sertifikate, kartu su raštiškais meistro komentarais apie laikrodžio būklę, autentiškumą...

( laikrodžio būklės sertifikato pavyzdį rasite čia: http://valentai.com/paslaugos-15/lt/ )

 Konkreti būklės patikros kaina, priklausanti nuo laikrodžio sudėtingumo ir bendros jo serviso specifikos (bet ne mažiau kaip 15€ ), suderinama telefonu su savininku iš anksto, dar prieš kurjerio paslaugų užsakymą.

 (*Laikrodžio diagnostinė tech. apžiūra/būklės patikra atskirai nekainuoja nieko, jeigu savininkas sutinka su meistro įvertinta kaina už (pagal poreikį):

-reikalingą išsamų remontą;

-techninę profilaktiką; 

-mait.baterijos pakeitimą; 

-apyrankės remontą arba keitimą;

-naujo stiklelio pakeitimą;

-ėjimo tikslumo sukalibravimą; 

-korpuso hermetiškumo patikrą,

korpuso hermetizavimą, susidėvėjusių jo apsaugų (nuo prakaito, drėgmės, vandens poveikio) atnaujinimą, keitimą...

 Apmokėti už laikrodžių meistro paslaugas galima ir banko pavedimu, į pagal užklausą nurodytą sąskaitą.

 **NAUJOVĖ: jau veikia ir atsiskaitymai pagal mobiliojo ryšio numerį!

(kol kas ši galimybė tik “SEB” ir “Swedbank” klientams, 

susiejusiems savo tel.numerį su banko sąskaita)

 Sutartą sumą galite greitai ir saugiai pervesti į laikrodžių meistro sąskaitą

tel.numeriu: +37068828143 (“Swedbank”)