Aptarnavimo kokybė

 Pristatome mūsų Klientų
 kokybiško aptarnavimo 3 lygius: 


 1) be registracijos - kai priimame įprastu darbo dienos metu, garantuojant aukščiausios kokybės paslaugas Lietuvoje, laikrodžių serviso srityje.
 Atsiskaitymo būdai: 
grynaisiais arba išankst.banko pavedimu- visuomet;
banko kortelėmis- dažniausiai, bet ne visuomet (reikia klausti);


 2) pagal išankstinę registraciją - kai pas mus dėl paslaugos(-ų) apsilankote ne bet kuriuo momentu, o tel. skambučiu iš anksto (pakanka tą pačią dieną) susitarus savo vizito laiką.
 Privalumai —>
 - konkrečiai jus aptarnaus būtent tas meistras, kuris kompetentingai geriausiai gali atsakyti į tam tikrus specifinius klausimus;

 - užtikrinta galimybė atsiskaityti ir banko kortele;
 - svarbiausia, kad sutartu metu būsite individualiai laukiamas ir pasitiktas Klientas. Jums tik atvykus, galėsime skirti maksimaliai tikslingą dėmesį ir būsime pasirengę nedelsiant pradėti konkretų pageidaujamą darbą- pasiūlant įmanomai geriausias sąlygas: išsamesnę konsultaciją ar greitesnį rezultatą, o kai kuriais atvejais- ir mažesnę paslaugos kainą.

 http://www.valentai.com/kontaktai-13/lt/

 

3) laikrodžio(-ių) pristatymas laikrodininkui tiesiai į rankas, pasitelkus siuntų kurjerį. Tokiu būdu sutaupomas (“nuperkamas”) Laikas.

 Būtinos sąlygos:

 - kurjerį pasirenka ir jo paslaugas užsakinėja bei pilnai apmoka siuntos turinio savininkas;

 - užsisakyti siuntos pristatymą į abi puses (arba į vieną, jei atsiima pats siuntėjas)- ir tiktai su įteikimu/paėmimu pasirašant, mūsų darbo vietoje; 

 - informuoti kurjerį, kad prieš pat savo vizitą perspėtų tel. skambučiu.

 

 Kiekvienam kurjerio pristatytam laikrodžiui pas mus pirmiausia atliekama jo esamos būklės vizuali apžiūra (iš anksto pageidaujant, galima ir foto/video), taip pat išorinė-sensorinė parametrų diagnostika, kurios rezultatai (laikrodžio mechanizmo veikimo kokybė; korpuso hermetiškumo lygis) užfiksuojami spausdintame techn. išraše su meistro komentarais.

 Konkreti patikros kaina, priklausanti nuo laikrodžio sudėtingumo ir bendros jo serviso specifikos (bet ne mažesnė kaip 15€ ), suderinama telefonu su savininku iš anksto, dar prieš kurjerio paslaugų užsakymą.

 Laikrodžio apžiūra nekainuoja nieko, jeigu savininkas po to sutinka su meistro įvertinta reikalingo išsamaus remonto- arba tik techninės profilaktikos; mait.baterijos pakeitimo; ėjimo tikslumo sukalibravimo; korpuso hermetizavimo, apsaugų (nuo prakaito, drėgmės, vandens poveikio) atnaujinimo- kaina. Apmokėti už laikrodžių meistro paslaugas galima ir banko pavedimu, į pagal užklausą nurodytą sąskaitą.