Išskirtinė įranga

 Visiems laikrodžiams keičiame tik naujas originalias mechanizmų dalis, o senoviniams (antikvariniams) laikrodžiams ir tais atvejais, kai detalės negali būti užsakytos iš jokių tiekėjų - tuomet jos yra atkuriamos

(restauruojame, gaminame... net ir mikroniniais masteliais!!! ) pasitelkus unikalias laikrodininko tekinimo-frezavimo stakles. Jų pagalba išsprendžiamos tokios techninės problemos, kokios daugeliui atrodo realiai tiesiog neįveikiamos. 

 

 Šiuolaikiškas paslaugas Jums užtikriname ne tik naujausiomis žiniomis, griežtai atrinktomis darbo medžiagomis, ypač tiksliais instrumentais, bet ir pažangiausia šioje srityje šveicariška sertifikuota "GREINER VIBROGRAF" kompiuterine diagnostikos ir vakuumine-slėgine testavimo aparatūra, kokią dar naudoja tik laikrodžių gamintojai už Lietuvos ribų.

 Todėl - tiek po atlikto remonto, tiek ir pakeitus laikrodžiui naują stiklelį ar mait. bateriją - turime galimybę atspausdinti gamintojo jam numatytų techninių parametrų atitikties sertifikatą , kuriame atsispindi konkreti patikimumo lygį parodanti informacija apie laikrodžio korpuso hermetiškumą, mechanizmo ėjimo kokybę, tikslumą ir t.t.

 

 Darbo vietoje mikroaplinkos oras nuolat filtruojamas ir valomas moderniu aparatu nuo aplinkos dulkėtumo ir kitų nešvarumų - kad negalėtų pakenkti atviriems ar išardytiems laikrodžių mechanizmams darbo metu... ( Tokias priemones naudoja laikrodžių fabrikai gamybos-surinkimo patalpose )

 

 Daugeliui dar aktualu tai, kad tiek nebrangius, tiek ir labai prabangius laikrodžius Klientai gali priduoti remontui be jokios baimės būtent pas mus, kadangi viso serviso metu jie tampa apsaugoti nuo daugelio draudiminių rizikų...

 

 Naudojamos įrangos keletas foto-fragmentų...