Išskirtinė įranga

 Visiems laikrodžiams keičiame tik naujas originalias mechanizmų dalis, o senoviniams (antikvariniams) laikrodžiams ir tais atvejais, kai detalės negali būti užsakytos iš jokių tiekėjų - tuomet jos yra atkuriamos

(restauruojame, gaminame... net ir mikroniniais masteliais!!! ) pasitelkus unikalias laikrodininko tekinimo-frezavimo stakles. Jų pagalba išsprendžiamos tokios techninės problemos, kokios daugeliui atrodo realiai tiesiog neįveikiamos. 

 

 Šiuolaikiškas paslaugas Jums užtikriname ne tik naujausiomis žiniomis, griežtai atrinktomis darbo medžiagomis, ypač tiksliais instrumentais, bet ir pažangiausia šioje srityje šveicariška sertifikuota "GREINER VIBROGRAF" kompiuterine diagnostikos ir vakuumine-slėgine testavimo aparatūra, kokią dar naudoja tik laikrodžių gamintojų autorizuoti servisai už Lietuvos ribų.

 Todėl - tiek po atlikto remonto, tiek ir pakeitus laikrodžiui naują stiklelį ar mait. bateriją - turime galimybę atspausdinti gamintojo jam numatytų techninių parametrų atitikties sertifikatą , kuriame atsispindi konkreti patikimumo lygį parodanti informacija apie laikrodžio korpuso hermetiškumą, mechanizmo ėjimo kokybę, tikslumą ir t.t.

 Mūsų naudojamos diagnostinės įrangos tinkamumas ir patikimumas užtikrinamas maksimaliai, kadangi per metus kartą pristatome ją trumpam atgal į gamyklą tam, kad įsigytume naujus metrologinės patikros dokumentus-sertifikatus, kurie vėl (metams laiko) galioja visoje ES. 

 

 Bet kuris laikrodžių meistras galėtų įrodyti savo atliktų paslaugų kokybę tik tuomet, jei dirbtų su patikima diagnostine įranga- nes tik tokiu (profesionaliu) būdu įmanoma Klientui pateikti realybę atitinkantį laikrodžio techn. būklės išrašą, ir pagal jame matomą informaciją būtų galima aiškiai suprasti, kokia laikrodžio būklė užfiksuota pridavus laikrodininkui, o po to ir atsiimant.

 

 Laikrodžių diagnostinę įrangą naudoti būtina, kai reikia kokybiškai atlikti darbus, susijusius su priėjimu fiziškai prie rankinio laikrodžio korpuso vidinės aplinkos, t.y. prie pagrindinio ėjimo mechanizmo. Pavyzdžiui:

- keičiant naują stiklelį, mait. bateriją, rodyklių pervedimo (padėties nustatymo) karūnėlę, įvairias sandarinimo tarpines;

- koreguojant mechanizmo tikslaus ėjimo paklaidą;

- bet kokio pobūdžio korpuso remonto ar mechanizmo taisymo atvejais...

 

 Mūsų darbo vietoje mikroaplinkos oras nuolat filtruojamas ir valomas moderniu aparatu nuo aplinkos dulkėtumo ir kitų nešvarumų - kad negalėtų pakenkti atviriems ar išardytiems laikrodžių mechanizmams darbo metu... ( Tokias priemones naudoja laikrodžių fabrikai gamybos-surinkimo patalpose )

 

 Daugeliui dar aktualu tai, kad tiek nebrangius, tiek ir labai prabangius laikrodžius Klientai gali priduoti remontui be jokios baimės būtent pas mus, kadangi viso serviso metu jie tampa apsaugoti nuo daugelio draudiminių rizikų...

 

 Naudojamos įrangos keletas foto-fragmentų...