Branduolys

 Išskirtinę darbo kokybę ir kompetenciją Jums užtikrina profesionalų duetas- jau virš 20 metų kartu dirbantys tėvas su sūnumi- laikrodininkai Algis ir Žygimantas Valentai.

 Aukščiausia kvalifikacija pagrįsta ne tik profesijos diplomu, bet ir nuolatiniu naujausių žinių pirkimu bei ryšių plėtojimu Šveicarijos Bazelio mieste kasmet vykstančioje pasaulinėje parodoje "BASELWORLD" (laikrodžiai ir juvelyrika).

 

 2016m. liepos 20d. šeimos amatas pažymėtas

nepertrauktos veiklos 40-mečiu!!!

 

 Ta proga visiems Klientams buvo priminta, kad bet kokios būklės neveikiantis laikrodis gali būti vėl "paverstas nemirtingu"!

 

 Daugiau APIE MUS...

 

 Nepardavinėjame nieko kito- tik savo profesionalų darbą, kuris paremtas nuolatiniu

investavimu į kokybę, unikalios įrangos naudojimu, jau virš 40 metų be pertraukos
toje pačioje veikloje kaupiama patirtimi ir patikimomis naujausiomis
žiniomis, kurias patys parsigabename tiesiai iš Šveicarijoje pripažintų gamintojų... todėl Lietuvoje iki šiol su niekuo nekonkuruojame, o tik diktuojame kokybės lygį šiame amate.

 

 Mūsų paslaugos skirtos visiems, turintiems ar ketinantiems turėti gerą laikrodį.
Geras ar brangus laikrodis (kiekvienam individualiai pagal požiūrį ir
pajamas) yra toks, kurį būtų gaila prarasti ar per anksti išmesti dėl
netinkamos priežiūros.


 Daugelis nustebtų išgirdę teiginį, jog šiais laikais laikrodininko
darbas yra tarp brangiausių žinomų amatų! Aišku, tai tiesa tik tuomet, jei kalbame apie įvairiausio sudėtingumo laikrodžius ir tik apie nepriekaištingos kokybės jų servisą. Todėl į maksimaliai profesionalų darbą ir investuoti tenka ne ką mažiau nei geram juvelyrui ar gydytojui.

 Juk su kiekvienais metais šiuolaikiškų laikrodžių kūryba ir gamyba vis labiau modernėja bei sudėtingėja, o kartu ir jų techninė priežiūra.

 

 Deja, Lietuvoje moderniai dirbančių laikrodininkų beveik nesutiksime, nes šiai veiklai yra per maža ir per pigi rinka, o labiausiai trukdo dar nuo sovietmečio išlikęs ir dominuojantis visuomenėje "pigus požiūris" į šią sritį apskritai: neva laikrodžiai negali kainuoti brangiai, o juo labiau laikrodininko darbas. Panašiai manyti galbūt dar buvo teisinga prieš daugiau nei 20 metų, kai dominavo pakankamai primityvūs "tarybiniai" laikrodžių modeliai- bet ne šiame amžiuje.

 

 Tad ir šiuolaikinės technikos (ypač mikrotechnikos) servise, naudojant pasenusias profesines žinias ir vien tik primityvias darbo priemones, įmanoma padaryti nebent mažesnę ar didesnę techninę žalą.

 

 Na, o mūsų darbe pagrindinis principas išlieka nesikeičiantis ir neleidžiantis savęs lepinti:

arba labai gerai - arba niekaip. Jokių nuolaidų darbo kokybei - visais laikais!